Taneční klub Black&Wait


manažerka Markéta Čekanová: 724 317 539
marlex@centrum.cz

Yes sir, charleston is king!

Novinka roku 2019. 
 
 
Charlestonový chorus na jednu z nejslavnějších charlestonových písní.
Hudba: Yes Sir, That´s My Baby

ukázky swingu

Na drobnější společenské akce, jako jsou zahradní párty, firemní večírky a podobně nabízíme párové ukázky swingových tanců. Zpestřete svoji akci tanci našich prababiček, charlestonem, blackbottomem nebo lindy hop. Ukázku rádi doplníme i malou výukou.

manažerka
Markéta Čekanová

tel.: 724 317 539 

marlex@centrum.cz

REPUBLICE K NAROZENINÁM

Předtančení pro všechny akce připomínající sto let samostatné republiky. Co je jejím symbolem víc než filmy s Oldřichem Novým, Vlastou Burianem, Adinou Mandlovou nebo Voskovcem a Werichem? Přijměte naše pozvání do Biografu Republika. Promítačky se právě roztáčejí!

tančí 6 párů

hudba z filmů Kristián, Přednosta stanice, Hotel Modrá hvězda, Svět patří nám a dalších

choreografie Markéta Čekanová

videoukázka

Z babiččina deníku

 Byl květen 1945 a vaše babička byla tehdy mladé děvče. Co všechno zažila, když Plzeň osvobodili vojáci s indiánem na rukávu? Našli jsme její deník... Předtančení ušité na míru oslavám konce druhé světové války na západě Čech. Muži v amerických uniformách, Škoda lásky coby armádní náborová agitka ve swingovém rytmu.
 
Hudba Here Come the Navy, Andrew Sisters 1942
 
Tančí až 7 párů
 

Nabídka předtančení

MUSKRAT RAMBLE

  

Meziválečné tančírny ve Spojených státech žily párovými tanci i chorusy pro bezpočet tanečníků. Nabízíme malou ochutnávku v podobě chorusu na hudbu Kida Oryho z roku 1926. Skladbu Muskrat Ramble okamžitě proslavil Louis Armstrong a zároveň se stala vůbec nejnahrávanějším titulem jeho skupiny. 

Tančí 2 až 7 párů.

Hudba originální nahrávka Muskrat Ramble, hraje Dutch Swing College Band.

Choreografie: chorus, úprava Jiří Bránský 

videoukázka 

 

BONNIE&CLYDE: LET´S DO IT

   Rok 1929, Chicago, čtvrť Pilsen. Večer. Město usíná. Jen z dancingů zaznívá hudba, tu a tam pospíchá opozdilý chodec, projede auto, ozve se tramvaj. Kolem banky na rohu 17. západní je však nějak živo... Vtipný charleston o tom, co se může stát, když se jednu a tutéž banku rozhodnou v jednu chvíli vykrást dvě party zlodějů.

hudba Cole Porter: Let´s Do It

tančí 4 - 7 párů

choreografie Jiří Bránský a Markéta Čekanová

videoukázka

SWINGOHRÁTKY

Atmosféra jako v tančírně meziválečných let! Swingová kompozice vycházející z charlestonového chorusu zapsaného v Guinessově knize rekodů.
 
Kostýmy a výběrem hudby lze toto předtančení přizpůsobit vaší akci.
 
tančí až 15 tanečníků